Streda 26.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Česko daruje Ukrajine delostrelecké granáty, rozhodla vláda
Viac v článku
10. 03. 2021 13:00 | NEW YORK/jh

Šokujúce odhalenie: Žena našla za zrkadlom v kúpeľni tajné miestnosti. Jej video je hitom

Našla v sebe odvahu a sama to išla preskúmať.

Mladá žena našla za zrkadlom v kúpeľni tajné miestnosti
Mladá žena našla za zrkadlom v kúpeľni tajné miestnosti Foto: Samantha Hartsoe/TikTok

Mladá žena, ktorý býva v New Yorku, zverejnila na sociálnej sieti TikTok video, ktoré sa okamžite stalo virálnym. Za zrkadlom v kúpeľni totiž našla otvor, ktorý viedol do tajných miestností ďalšieho bytu. Vôbec o tom netušila. Svoj objav zachytila na video a sama išla prázdne miestnosti preskúmať, uviedol The Guardian.

Samantha Hartsoe (26) cítila v byte prievan a nevedela, odkiaľ prichádza. Po dlhšom hľadaní našla za zrkadlom v kúpeľni dieru, čo ju vydesilo. Dalo sa ňou preliezť do ďalšieho „tajného" trojizbového bytu, o ktorom nemala ani tušenie.


Svoj objav ukázala kamarátom a rozhodla sa ho preskúmať. Nasadila si respirátor a vzala si so sebou baterku a kladivo. V tajnom byte chodila z izby do izby, ktoré boli úplne prázdne a bolo tam cítiť nepríjemný zápach. Video, ktoré pri tom nakrútila, je trocha desivé, ale po zverejnení sa stalo na internete hitom.

„Keď som našla fľašu s vodou, myslela som si, že tam niekto bude. To ma určite dostalo," prezradila. Našla však aj poškodenú podlahu, odkryté potrubie a nedorobenú kúpeľňu a usúdila, že priestor nie je obývaný.

Existencia tohto tajného bytu je zatiaľ záhadou. Mladá žena upozornila aj správcu budovy, ktorý tomu „úplne nerozumel".

Samantha sa zatiaľ svojej kúpeľni čo najviac vyhýba dokým diera v stene nebude ostránená. Upozorňuje aj ďalších Newyorčanov, aby si skontrolovali byt, či náhodou nenájdu niečo podobné aj oni.

„Myslím si, že väčšina ľudí v New Yorku má také menšie byty a nikdy neviete, čo môžete nájsť. Všetci tak trochu túžia po väčšom priestore," dodala.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?