Utorok 18.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Novinky v pandemických opatreniach platných od stredy: Týkajú sa očkovaných aj neočkovaných
Viac v článku
23. 07. 2021 11:15 | BERLÍN/jh

Nehorázne klamstvo reportérky: Natrela sa blatom a predstierala, že pomáha v zatopenom meste

Jej konanie bolo neprofesionálne a nemecká televízia ju prepustila.

Nemeckú reportérku prichytili pri podvode
Nemeckú reportérku prichytili pri podvode Foto: Twitter

Nemecká reportérka sa neslávne preslávila po celom svete. Jej nehorázne klamstvo vyplávalo na povrch a teraz musí čeliť dôsledkom. Televízia RTL ju prepustila za to, že v televízii predstierala, ako pomáha v zatopenom meste s odstraňovaním škôd. Svedkovia ju totiž nakrútili, ako sa iba zamazala blatom a nakrútila reportáž, píše Daily Mail.


Susanna Ohlenová (39) nakrúcala v kúpeľnom historickom meste Bad Munstereifel, ktoré rovnako postihli rozsiahle povodne, ktoré si vyžiadali desiatky životov v celej západnej Európe. Reportáž Ohlenovej zverejnili aj na internetovom portáli televízie s titulkom: Upratovanie po povodni: Redaktorka RTL priložila ruku k dielu. Prezradilo ju ale video, ktoré už koluje na sociálnych sieťach.

Redaktorka sa pred vstupom pred kamerou iba zamazala blatom, vzala do ruky lopatu a v gumákoch a pracovnom oblečení predstierala, ako pomáha ostatným. „Prístup našej redaktorky je v rozpore s novinárskymi princípmi a našimi vlastnými pravidlami," vyjadrila sa oficiálne televízia.

Susanna Ohlenová pracovala pre RTL od roku 2008.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?