Streda 26.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Česko daruje Ukrajine delostrelecké granáty, rozhodla vláda
Viac v článku
12. 01. 2021 13:44 | BRATISLAVA/rd

Cibulková prijala výzvu. Pomáhať bude pri testovaní v Bratislave

Bývalá tenistka sa zároveň opäť ospravedlnila, že ju neoprávnene prednostne zaočkovali proti koronavírusu.

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková Foto: TASR

Dominika Cibulková využije ponuku rezortu zdravotníctva a zapojí sa ako dobrovoľníčka do boja s novým koronavírusom. Ako potvrdil rezort zdravotníctva, pomáhať bude pri testovaní na COVID-19 priamo na jednom z odberných miest v Bratislave.

Bývalá tenistka prijatie výzvy oznámila v statuse na svojom facebookovom profile, v ktorom sa opätovne ospravedlnila za to, že ju spolu s manželom Michalom Navarom neoprávnene prednostne zaočkovali proti ochoreniu COVID-19.

„Je mi to ľúto vo vzťahu k všetkým ohrozeným skupinám a ďalším ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Dopustila som sa chyby, keď som si myslela, že len vypĺňame voľné miesta na nevyužité vakcíny. Došlo k situácii, ktorú už nevrátim, ale ako som sa vyjadrila hneď na začiatku, ponúkam svoju pomoc," napísala.

Niekdajšia svetová štvorka Cibulková sa v statuse vyjadrila aj k informáciám ohľadom jej platenia odvodov, ktoré sa šírili na sociálnych sieťach.

„Od roku 2009 do dnešného dňa som na zdravotných odvodoch na Slovensku zaplatila 55 966,58 eur. Odhlásená zo zdravotnej poisťovne som bola dva roky, od 27.12.2017 do 19.2.2020 z dôvodu dočasného domicilu v Dubaji. Od 19.2.2020 som opäť riadne prihlásená a odvody naďalej platím," uzavrela.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Tenis

Už ste čítali?