Utorok 25.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Nové pravidlá už oddnes: Skrátená izolácia pre pozitívnych aj blízke kontakty
Viac v článku
25. 02. 2021 10:12 | LOSA ANGELES/TASR

Tiger Woods pri nehode nebol opitý. Či mal v sebe lieky, odhalia až krvné testy

Vyšetrovatelia môžu požiadať o príkaz na prehliadku Woodsovho mobilného telefónu, aby zistili, či pri šoférovaní netelefonoval.

Na videosnímke prevrátené vozidlo amerického golfistu Tigera Woodsa 23. februára 2021 v Los Angeles.
Na videosnímke prevrátené vozidlo amerického golfistu Tigera Woodsa 23. februára 2021 v Los Angeles. Foto: TASR/KABC-TV via AP
Šerif z okresu Los Angeles v stredu informoval, že Tigera Woodsa nebudú trestne stíhať. Úrady naďalej vyšetrujú nehodu amerického golfistu, no Woods počas nej nebol pod vplyvom alkoholu a ani iných omamných látok.

„Nebol opitý, išlo o bežnú nehodu," citovala agentúra AP šerifa Alexa Villanueva. Woods po nehode podstúpil operáciu pravej nohy, neskôr na twitteri informoval, že absolvoval náročný a dlhý chirurgický zákrok.

Villanueva tiež uviedol, že vyšetrovatelia môžu požiadať o príkaz na prehliadku Woodsovho mobilného telefónu, aby zistili, či pri šoférovaní netelefonoval. Rovnako aj o krvné testy, ktoré by mohli prezradiť, či v sebe Woods nemal nejaké lieky. „Krvný test by nám mohol poskytnúť úplne iný pohľad," povedal vyšetrovateľ Joe Giacalone.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport

Už ste čítali?