Streda 26.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Česko daruje Ukrajine delostrelecké granáty, rozhodla vláda
Viac v článku
22. 11. 2021 14:34 | PRAHA/Šoubiz

Porotkyni SuperStar sa vyhrážali smrťou. Prípad už rieši polícia

Na autorov vyhrážok si posvieti polícia.

Porotkyni SuperStar sa vyhrážali smrťou. Prípad už rieši polícia
Porotkyni SuperStar sa vyhrážali smrťou. Prípad už rieši polícia Foto: TV Markíza

Konflikt z odovzdávania cien Český slávik má dohru. Po tom, ako si raper Řezník počas preberania ocenenia nekládol servítku pred ústa v priamom prenose pourážal českú hudobnú scénu, mu to speváčka Monika Bagárová nedarovala.

Rovnako v priamom prenose o pár minút neskôr povedala zase svoj názor naňho a podržala svojich kolegov, ktorým povedala, že sú skvelí hudobníci a veľmi si ich váži. Čo povedala kontroverznému raperovi, nájdete tu:

Monika sa rozčúlila v priamom prenose: Ste zhnitá a plesnivá osoba!

Raperovi fanúšikovia sa ho pochopiteľne zastávali, speváčkiny fanúšikovia zase podržali stranu jej. Ako už býva smutným zvykom, na sociálnej sieti to niektorí z nich poriadne prehnali. Porotkyni SuperStar sa totiž vyhrážali smrťou.

„Našlo sa pár vyhrážok a správ od fanúšikov pána nemenovaného. Dávam ich polícii. Nemám chuť ani potrebu to ďalej riešiť a už vôbec nie tohto človeka nejakým spôsobom rozoberať. Zabojovala som za nás všetkých v ten daný moment a povedala svoj názor. Jeho tvorbu nepoznám a ani ma nezaujíma. Zhodnotila som jeho výstup, jeho správanie. Tým to pre mňa skončilo,“ povedala speváčka na Instagrame.

Zdroj: Instagram/ bagarovamonika

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?