Utorok 25.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Nové pravidlá už oddnes: Skrátená izolácia pre pozitívnych aj blízke kontakty
Viac v článku
25. 05. 2021 09:33 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Radikálne vyhlásenie Zlatice Švajdovej Puškárovej o rúškach. Dá sa tomu vôbec uveriť?

Nie je vždy všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá.

Zlatica Švajdová Puškárová
Zlatica Švajdová Puškárová Foto: O2/ TV Markíza

Pred viac ako rokom sa aj na Slovensku objavil prvý prípad koronavírusu. Pandémia, ktorá doľahla na každého z nás, neobišla ani našu krajinu. V tom období si ešte málokto dobrovoľne nasadil na tvár rúško. Moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová ho mala vo vysielaní a donútila samotného vtedajšieho premiéra Igora Matoviča, aby si ho nasadil v priamom prenose. O tejto udalosti dokonca napísali aj zahraničné médiá.

O to šokujúcejšie je vyjadrenie moderátorky spred pár dní. Vo videu hovorí, že sa mýlila a podľa nej rúška a očkovanie nemajú žiadny význam. Skutočne by toto povedala?

Nie je vždy všetko tak, ako sa zdá. Najmä nie na internete. Pozrite si video a pochopíte.

 

S projektom prichádza spoločnosť O2, ktorá spúšťa veľkú anti-hoax iniciatívu. Jej cieľom však nie je ukazovať prstom na konšpirátorov. Naopak. S vedomím toho, že každý sa niekedy pomýlil, naletel na podvod alebo bol oklamaný, bude nová iniciatíva podporovať ľudí v tom, aby sa nebáli priznať si chybu, zmeniť názor a poučiť sa. Spoločne s odborníkmi pripravili užitočné a účinné spôsoby, aby hoaxy na internete neubližovali vám ani vašim blízkym. Viac informácií nájdete na datujzodpovedne.sk

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?