Streda 26.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Slovensko má nadúmrtnosť už štvrtý mesiac po sebe. Pozrite sa, kde je najhoršia situácia
Viac v článku
30. 06. 2020 18:58 | BRATISLAVA/markiza.sk, nb

Úplne prvý singel fešáka zo SuperStar. Bude z neho nový letný hit?

Spevák predstavil prvú vlastnú pesničku s videoklipom. Čo naň hovoríte?

Jan Fanta, Timotej Májsky, Miky Hrbáček, Matěj Vávra, Michal Šafrata, Giovanni Ricci
Jan Fanta, Timotej Májsky, Miky Hrbáček, Matěj Vávra, Michal Šafrata, Giovanni Ricci Foto: TV Markíza

Jan Fanta je vysoký fešák s modrými očami a originálnou farbou hlasu, ktorého poznáte zo SuperStar 2020. A hoci skončil tesne pred bránami finále, patrí k tým spevákom, na ktorých diváci len tak nezabudnú. Či už to bol jeho duet s Luckou Bikárovou alebo kvarteto v divadle, svojím výkonom vždy príjemne prekvapil.

Napriek tomu, že je Jan úspešný muzikálový herec, ktorý už niekoľko rokov účinkuje v pražských divadlách, zo zvedavosti sa prihlásil aj do SuperStar. "Chcel som to skúsiť, trochu sa zviditeľniť a zistiť svoje možnosti," hovorí spevák, ktorý sa prebojoval až do posledného SuperVýberu.

"To ma veľmi mrzelo, lebo som si veľmi prial zažiť živé prenosy. Samozrejme, nebral som to úplne tragicky, lebo všetko bolo tak, ako má byť. Hneď mi došlo, že to bol skvelý začiatok," dodáva Honza. Na svete je už aj jeho prvý singel s videoklipom s názvom Jeden den.

TIP NA ČLÁNOK: Hviezdy SuperStar zdobia nové tetovania. S kým sa dala Barbora Piešová potetovať?

"V priebehu jedného dňa sme nadviazali spoluprácu, hneď druhý deň vznikol singel, o týždeň nato sme ho za jeden deň naspievali a neskôr, opäť v priebehu jedného dňa, sme urobili videoklip," vysvetľuje celý priebeh Honza Fanta, ktorý na pesničke spolupracoval s kolegom z divadla a producentom Lukášom Janotom. Spoločne už pracujú na ďalšej pesničke.

Názov pesničky s rýchlosťou jej vzniku však nesúvisí. Honza si uvedomuje, že aj za jeden jediný deň sa môže stať človeku niečo, čo ovplyvní zvyšok jeho života. Pozrite si Jeden den v podaní Jana Fanty:


TIP NA ČLÁNOK: Patrície Pagáčová reagovala na komplimenty od fanúšikov. Ukázala im realitu

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?