Utorok 25.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Nové pravidlá už oddnes: Skrátená izolácia pre pozitívnych aj blízke kontakty
Viac v článku
19. 11. 2021 17:09 | BRATILAVA/markiza.sk

Na telo: Najaktuálnejšie témy s Michalom Kovačičom

Matovičove reformy či aktuálne kauzy preberieme s Monikou Beňovou a Jurajom Krúpom.

Michal Kovačič.
Michal Kovačič. Foto: TVNOVINY.sk/Martin Lachkovič

Minister financií Igor Matovič predstavil svoju víziu zreformovať systém daní a odvodov. Je ďalšou veľkou pripravovanou zmenou po reforme národných parkov, zdravotníctva a justície, ktorých osud je však naďalej otázny. Vládu zamestnáva aj silnejúca pandémia koronavírusu, ktorej následky sa snaží zmierniť novými opatreniami.

Do vyšetrovania korupčných káuz vrhli nové svetlo policajné nahrávky z poľovníckej chaty. Proti vláde však medzičasom v uliciach protestovali stovky ľudí. Predstavitelia opozície, ktorí protesty zvolali, žiadajú vyhlásenie referenda o predčasných voľbách.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu, 21. novembra, v relácii Na telo rozprávať s poslankyňou Európskeho parlamentu za stranu Smer-SD Monikou Beňovou, poslancom Národnej rady za hnutie OĽaNO Jurajom Krúpom a poslancom Národnej rady a podpredsedom strany Sme rodina Petrom Pčolinským .

Divákom Na telo ponúkneme aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS , ktorý dá odpoveď na aktuálne názory ľudí na tretiu dávku očkovania proti koronavírusu.

Na telo s Michalom Kovačičom a jeho hosťami sledujte v nedeľu o 13.00 h na Markíze. 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo

Už ste čítali?