Streda 26.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Slovensko má nadúmrtnosť už štvrtý mesiac po sebe. Pozrite sa, kde je najhoršia situácia
Viac v článku
06. 06. 2021 14:47 | BRATISLAVA/TV Markíza

Divácke otázky v Na telo: Krajniak a Tomáš sa rozrozprávali o pripravovanom stropovaní dôchodkov

Zaujímalo vás aj to, prečo sa minister Krajniak rozhodol vrátiť na svoj post.

Erik Tomáš a Milan Krajniak v Na telo.
Erik Tomáš a Milan Krajniak v Na telo. Foto: TVNOVINY.sk/ Martin Lachkovič
Erik Tomáš a Milan Krajniak pred nakrúcaním.
Erik Tomáš a Milan Krajniak v Na telo.
Erik Tomáš a Milan Krajniak v Na telo.

Hosťami relácie Na telo boli minister práce Milan Krajniak (Sme rodina) a opozičný poslanec Erik Tomáš (Hlas-SD), ktorí po odvysielaní diskusie odpovedali aj na vaše divácke otázky.

Zaujímalo vás, prečo sa rozhodli vstúpiť politiky. Obaja sa zhodli v tom, že je to miesto, kde môžete meniť veci k lepšiemu a pomáhať ľuďom.

„Je to častokrát nepríjemné, častokrát človek musí znášať útoky, podrazy, intrigy. Keď chcete niečo zmeniť, tak to musíte robiť cez politiku," tvrdí minister práce.

Tomáš priznal, že pre vstup do politiky mu pomohla aj jeho novinárska práca. „Pôsobil som aj v TV Markíza, kde som sa stretával s problémami ľudí z druhej strany. V určitom momente som si povedal, že nechcem byť iba ten, čo o tom informuje. Keď s tým chcem reálne pohnúť, musím vstúpiť do politiky a ovplyvňovať ľudské osudy," odôvodnil rozhodnutie.

Vo videu sa dozviete aj to, prečo minister podal demisiu a potom sa vrátil na post a opozičný poslanec odpovie, čo bude prioritou Hlas-SD, ak by sa mala stať v budúcnosti súčasťou nejakej koalície a obzvlášť sa rozorpávali o pripravovanom stropovaní odchodu do dôchodku:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Na telo

Už ste čítali?