Utorok 25.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Exfunkcionár NAKA Kučerka za úplatky, ku ktorým sa priznal, odmietol dohodu o vine a treste
Viac v článku
26. 10. 2021 06:00 | WASHINGTON/jh

Neuveriteľná náhoda. Žena porodila tri deti v rovnaký deň a nie sú to trojičky

Všetky deti, navyše tri dievčatá, sa narodili 25. augusta.

Kristin Bonett Lammertová s rodinou
Kristin Bonett Lammertová s rodinou Foto: Kristin Bonett Lammert/Facebook

Američanka Kristin Lammertová je veľká plánovačka. Podarilo sa jej totiž niečo nezvyčajné. Porodila tri deti v rovnaký deň. Medzi všetkými dievčatkami je trojročný rozdiel a deň ich narodenia je 25. august, píše CNN.

Prvá sa narodila Sophia, ktorá nedávno oslávila šesť rokov. Na jej tretie narodeniny sa narodila sestra Giuliana. Tento rok neporušili rodinnú tradíciu. Na narodeniny dvoch sestier sa narodila Mia.

„Pri treťom dievčatku som si povedala, že to musí byť osud,“ prezradila Kristin.

Uverejnil používateľ Kristin Bonett Lammert Utorok 17. novembra 2020

Rodinka sa rozrástla plánovane, pretože Kristin chcela mať medzi deťmi trojročný rozdiel. Čo je však nezvyčajná náhoda je dátum narodenia. Pri prvom dieťati dúfali, že sa narodí v auguste, teda pred začiatkom školského roka. Pri ďalších dvoch to už zámer nebol.

Kristin pre CNN prezradila, že nemala jednoduché tehotenstvá, ale to tretie bolo najnáročnejšie. Nakazila sa koronavírusom a navyše jej diagnostikovali preeklampsiu, čo bola podľa lekára aj príčina skoršieho pôrodu.

Sestry sa na Miu veľmi tešili a už teraz sa nevedia dočkať ďalších narodenín. „Keď sa Mia narodila, nahrali sme jej plač na video. Poslali sme ho dievčatám ako ich narodeninový darček,“ dodala Kristin.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?