Sobota 29.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Británia zvažuje vyslanie ďalších vojakov do východnej Európy. V hre sú aj vojenské lietadlá a lode
Viac v článku
06. 10. 2021 06:00 | LONDÝN/tvnoviny.sk

Dvojica, ktorá vyvoláva rozpaky. Z Jenni a jej manžela sú už starí rodičia

Teraz spolu celá rodina žije v jednom dome.

Sprava Richard a Jenni.
Sprava Richard a Jenni. Foto: Profimedia.sk

Angličanka Jenni Medlamová má len 34 rokov, napriek tomu už je babkou. So svojim o rok starším manželom Richardom patria medzi najmladších prarodičov na Britských ostrovoch. Píše Daily Mirror.

Vzhľadom na ich pomerne mladistvý výraz nečudo, že ľudia často predpokladajú, že dieťa je ich. „Keď im vysvetlíme, že sme v skutočnosti prarodičia, sú v šoku,“ uviedla.

Že má ich vnučka Isla takých mladých prarodičov sa nechce väčšine ľudí veriť. „Rozumiem tomu, prečo si myslia, že sme jej rodičia, vzhľadom na to, že sme tridsiatnici,“ dodala.

Sama sa totiž stala matkou v 17 rokoch. Keď jej teda prišla dcéra Charmaine povedať, že je tehotná, bola prekvapená, rozhodla sa však svoju dcéru podporiť. Sama totiž podobnú podporu od svojich rodičov nemala.

Mladá babička Jenni teraz podporuje svoju dcéru v rodičovstve, ale aj v budovaní kariéry. Trvá totiž na tom, že mať dieťa neznamená koniec života.

„Charmaine videla, že chodím do práce a mám sa dobre, keď som ju vychovávala, takže vie, že to je možné,“ myslí si Jenni, majiteľka upratovacej firmy a matka tínedžerky, ktorá túži po vysokej škole.

Teraz spolu celá rodina, vrátane otca malej Isly, žije v jednom dome. Bábätko si užívajú aj nové tety, 13-ročná Chelsey a o tri roky mladšia Scarlett.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?