Sobota 29.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Británia zvažuje vyslanie ďalších vojakov do východnej Európy. V hre sú aj vojenské lietadlá a lode
Viac v článku
14. 10. 2020 11:28 | BERLÍN/rd

Nemecká študentka pri o 41 rokov staršom partnerovi žiari šťastím: Lepší sex som v živote nemala

Jej rodičia sú mladší ako jej partner.

Sprava Julia a Bernd.
Sprava Julia a Bernd. Foto: Facebook: Julia Strauss

Julia Straussová z nemeckého Frankfurtu je 31-ročnou ženou, ktorá externe študuje. Okrem toho však zaujala niečím iným. Píše Mirror.

Od apríla 2019 totiž tvorí pár so 72-ročným Berndom Hasenbankom aj napriek tomu, že je starší ako jej rodičia. Ako však tvrdí, má to nesporné výhody.

Podľa jej slov má s o dve generácie starším partnerom vôbec najlepší sex v živote. Julii, študentke interiérového dizajnu, imponuje fakt, že Bernd má podstatne viac skúseností a empatie ako jej rovesníci.

„Chodila som s mužmi, ktorí boli odo mňa starší o 26 rokov, ale nikto z nich nebol v posteli taký dobrý ako Bernd," priznáva Julia. „Spočiatku sme sa cítili neistí, najmä keď sme sa ocitli na verejnosti, keďže ľudia po nás pozerali, ako sa držíme za ruky," dodáva.

Paradoxom je, že Julia je ešte mladšia, ako jedno z Berndových detí, ktoré má 24 rokov. „Predtým som mal dva vzťahy s o desať a o 15 rokov mladšími ženami, ale žiadna z nich nebola taká, ako je Julia," hovorí Bernd.

Keď sa Julinii rodičia, šesťdesiatnici, dozvedeli o jej vzťahu, boli spočiatku priam zdrvení. „Snažia sa však pochopiť, že môžem byť šťastná aj s niekým v takomto veku. Keď Bernda uvideli viackrát, postupne si k nemu nachádzajú cestu," uzavrela. 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy

Už ste čítali?