Sobota 27.11. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Českého prezidenta Miloša Zemana dnes prepustia z nemocnice do domácej karantény
Viac v článku
07. 10. 2021 15:00 | nb

Braňo Mosný sa zasnúbil. Áno mu povedala krásna kolegyňa

Herecký pár má spolu synčeka.

Braňo Mosný
Braňo Mosný Foto: Instagram/brano.mosny
Silvia Soldanová a Braňo Mosný ako Mary J. Blige a Bono
Silvia Soldanová a Braňo Mosný ako Mary J. Blige a Bono
Silvia Soldanová a Braňo Mosný ako Mary J. Blige a Bono

Herec Braňo Mosný sa bude ženiť! O ruku požiadal svoju milovanú priateľku a maminu synčeka Adamka, herečku a speváčku Silviu Soldanovú. Tú poznáte aj zo seriálu Kuchyňa. Braňo svojej milovanej daroval na mieru vytvorený zásnubný prsteň, aký nemá obdobu a Silvia mu povedala áno. Po žiadosti prišli aj slzy šťastia.

„Pripravoval som sa na to dosť dlho, nevedel som, aký prsteň vybrať, lebo keď je žena matkou, tak prsteň dáva väčšinou z praktických dôvodov dole. V tom mi pomohla skvelá šperkárka Lucia Gašparovičová. Stretli sme sa, opísal som Silviu - aká je, aký má vkus a Lucia vyrobila prsteň na mieru. Úplne Silvii sadol a je unikátny, z čoho mám radosť,“ prezradil pre markiza.sk herec, ktorý si rád nechal poradiť.

TIP: Týždeň po vypadnutí z Love Islandu stretol Petr tú pravú. Na ruke má zásnubný prsteň

Pre náš portál opísal aj priebeh zásnub. „Chcel som, aby to bolo čo najobyčajnejšie, tak som to urobil v Chorvátsku na dovolenke 8. augusta a dal som si to k narodeninám. Niektorí muži to robia na Vianoce alebo na narodeniny ženy, ale ja si myslím, že tento postup je nesprávny. To je vlastne spojenie dvoch darčekov do jedného, ale veď ona je darčekom pre mňa,“ hovorí.

„Zapojil som do toho Adamka, ktorému som podhodil prsteň v nenápadnej krabičke. Silvika ju zbadala a nechápala, kde sa vzala. Vtom som prišiel ja aj so šampanským a z Adamkovej knižky začal vyhrávať svadobný pochod, čo som pustil do podmazu. Mal som to pripravené, ale aj napriek tomu, že bývam sebavedomý, začal som koktať... Spýtal som sa jej tú osudovú vetu a spolu sme si aj poplakali,“ priznal šťastný Braňo. Vyjadril sa aj k svadbe.

TIP: Braňo Mosný o filmárskych trikoch. Toto pri záchrane človeka vidíte len v televízii

„Máme hypotéku a syna, oboje na celý život, takže svadba už je len také niečo extra. Dátum ešte nemáme, nechávame to plynúť. Možno to bude len také komorné v trojici, uvidíme, aká bude situácia. Ale žúrka hádam bude, tých nie je nikdy dosť,“ dodáva Braňo.

Nastávajúci manželia sa už ukázali aj v šou Tvoja tvár znie povedome, kde si spoločne zaspievali ako Bono Vox a Mary J. Blidge a nesmierne im to pristalo.

Braňo ako seriálový Noro z Oteckov a nepríjemný svojský lekár zo Sestričiek nestvárňuje práve sympatické postavy. Herec je však v skutočnosti veselý pohoďák a rodinne založený človek, ktorý o svojom súkromí často nerozpráva. Krásnou novinkou sa však pochváliť chcel, veď Silvia je láska jeho života.

Rodinke srdečne gratulujeme!

Zdroj: Instagram/silviasoldanova

TIP: Nečakané zásnuby v Love Islande. Pár má po šou veľké plány do budúcnosti

Sledujte seriál Sestričky s Braňom Mosným utorok o 20.30 h a seriál Oteckovia od pondelka do piatku o 17.55 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza

Už ste čítali?