Piatok 03.12. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Dobrá správa pre ľudí s vysokým tlakom. Dôležité lieky sa vracajú do lekární
Viac v článku
23. 09. 2021 11:46 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Otec Cibulkovej je presvedčený, že zlodeji dostali tip: Niekto blízky zradil moju dcéru

Jeho dcéru musel zradiť niekto z jej blízkeho okolia.

Dominika Cibulková s otcom Milanom.
Dominika Cibulková s otcom Milanom. Foto: TASR

Uplynulý víkend Slovensko obletela správa o tom, že niekdajšej tenistke Dominike Cibulkovej vykradli byt.

Hoci dvojicu páchateľov nasnímali aj kamery, polícii sa ich doteraz nepodarilo dolapiť. Okrem nej teraz verejnosť prosí o akékoľvek informácie aj jej otec Milan Cibulka.

Ten pre sport24.sk uviedol, že páchatelia šli na istotu a museli dostať tip od osoby blízkej jej dcére. „Musel to byť človek, ktorý už u Dominiky bol viackrát a bol braný ako kamarát,“ povedal rozhorčene.

Cibulka uvádza, že Dominike vznikla škoda v hodnote vyše 132-tisíc eur, pričom lupiči jej údajne odcudzili celkovo 16 kusov luxusných kabeliek.

„Z tých vecí, ktoré dokázali obísť a sa ich nezľakli, mi vychádza len jedno, že o nich museli vedieť. Takisto v byte išli cielene po kabelkách, vedeli, kde sú a ostatné ich v podstate nezaujímalo. Pokiaľ by išli do neznáma, tak urobia bordel na každom poschodí,“ nazdáva sa.

Je preto rozhodnutý osobu, ktorá poskytne cenné informácie, štedro odmeniť. „Osobne dám 100-tisíc eur tomu človeku, ktorý ma privedie k tomu hajzlovi, ktorý podrazil moju dcéru a za pár šupiek predal informácie zlodejom,“ uzavrel.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?