Sobota 29.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Británia zvažuje vyslanie ďalších vojakov do východnej Európy. V hre sú aj vojenské lietadlá a lode
Viac v článku
22. 09. 2021 17:23 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

VIDEO: Polícia zverejnila ďalšie video mužov, ktorí kradli u Dominiky Cibulkovej

Byt extenistky vykradli v sobotu 18. septembra.

Záber z videa.
Záber z videa. Foto: Reprofoto: Polícia Slovenskej republiky

Polícia zverejnila ďalšie zábery mužov, ktorí v sobotu 18. septembra kradli v byte bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej.

Na čerstvých záberoch vidno, ako si zlodeji prezerali miesto činu na Dunajskej ulici v Bratislave.

Na záberoch vidno, ako sa pohybujú ako pred budovou, tak aj na spoločnej chodbe. Kamera okrem iného nasnímala to, ako vchádzajú do výťahu a ako jeden z nich ide naspäť po schodoch.

„Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámi páchatelia vo večerných hodinách v čase od 19.30 do 20.15 h vošli do priestorov obytného domu, kde na najvyššom poschodí otvorili okno na chodbe a vošli na šikmú strechu tohto domu,“ uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Z prvého z bytov, do ktorého sa odtiaľ cez vypáčené okno dostali, utiekli, keďže sa v ňom nachádzali psy. Do vedľajšieho bytu sa údajne dostali cez dvere na terasu, ktoré takisto vypáčili. Odcudzené luxusné predmety pravdepodobne odtiaľ páchatelia odniesli v dvoch kufroch striebornej farby polepených nálepkami.

Polícia v tejto súvislosti prosí občanov, ktorí vo večerných hodinách v sobotu v blízkosti Dunajskej ulice v Bratislave spozorovali pohybovať sa osoby s takýmito kuframi, aby kontaktovali políciu. Nápomocní pri vyšetrovaní by tiež podľa Szeiffových slov mohli byť vodiči taxislužieb alebo majitelia ubytovacích zariadení.

Pozrite si zábery polície:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?