Nedeľa 23.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Djokovič chce o rok štartovať na AO. Premiér štátu Viktória mu odkazuje, že iba ak sa zaočkuje
Viac v článku
25. 08. 2021 13:05 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

V Bratislave sa neznámy páchateľ pokúsil znásilniť mladú ženu. Polícia hľadá muža v okuliaroch

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní.

Polícia pátra po mužovi v okuliaroch, ktorý sa pokúsil znásilniť mladú ženu.
Polícia pátra po mužovi v okuliaroch, ktorý sa pokúsil znásilniť mladú ženu. Foto: TVNOVINY.sk

Mladá žena zažila v Bratislave poriadny šok, z ktorého sa bude dlho spamätávať. Krátko po 23.00 h vystúpila z autobusu MHD na Dudvážskej ulici, kráčala zo zastávky k bytovému domu na Toryskej ulici. Ako otvárala vstupné dvere, vrhol sa na ňu neznámy muž. Vyhliadol si ju v autobuse a sledoval ju až domov. Vo vchode sa ju páchateľ pokúsil násilím donútiť k sexuálnemu styku. Žena však začala kričať a muž v okuliaroch utiekol.

Prípadom, ktorý sa odohral v sobotu 31. júla, sa zaoberajú bratislavskí policajti. Verejnosť žiadajú o pomoc pri pátraní.

„V súvislosti s vyšetrovaním tohto skutku sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie muža na uvedených záberoch, ktorý by svojimi informáciami mohol napomôcť pri objasnení tohto skutku,“ uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Akékoľvek informácie k totožnosti muža na priložených fotografiách, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu môžete oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?