Streda 26.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
Mimoriadna správa
Česko daruje Ukrajine delostrelecké granáty, rozhodla vláda
Viac v článku
15. 12. 2020 14:51 , článok bol aktualizovaný 15. 12. 2020 16:36 | BRATISLAVA/zg

Peter Pellegrini, ale aj Erik Tomáš majú koronavírus. Obaja sú v domácej karanténe

Informovali o tom na sociálnej sieti

Peter Pellegrini a Erik Tomáš.
Peter Pellegrini a Erik Tomáš. Foto: TASR

Predseda neparlamentnej strany Hlas - sociálna demokracia Peter Pellegrini je pozitívny na koronavírus . Oznámil to na sociálnej sieti s tým, že do domácej karantény odišiel po absolvovanom teste.

"Vymenil som teda na čas parlamentné tlače za sporák s hrncami a snažím sa prežiť karanténu v čo najväčšom psychickom a fyzickom zdraví. Zatiaľ sa mi to darí a cítim sa celkom dobre. Vám všetkým prajem čo najpevnejšie zdravie a prosím, buďte čo najopatrnejší, najmä pri kontaktoch s vašimi rodičmi a starými rodičmi," napísal okrem iného na sociálnej sieti Pellegrini.

ŽIVOT S KORONOU Milí priatelia, koronavírus je realitou, obete sa nevyberá a nikto si nemôže spoliehať, že práve jemu...

Uverejnil používateľ Peter Pellegrini   Utorok 15. decembra 2020

Zdroj: Facebook/Peter Pellegrini

Pozitívne testovaný na COVID-19 bol aj jeho stranícky kolega Erik Tomáš. V krátkom videu hovorí, že o výsledkoch testu informoval aj vedenie parlamentu i ľudí, s ktorými sa stretol.

MÁM POZITÍVNY TEST NA KORONAVÍRUS

Uverejnil používateľ Erik Tomáš Utorok 15. decembra 2020

Zdroj: Facebook/Erik Tomáš

Minulý týždeň prerušili v parlamente hlasovanie o kľúčových reformách, pretože viacero koaličných poslancov malo pozitívne testy na COVID-19. Z vlády sa z ochorenia lieči minister Ján Mičovský .

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce

Už ste čítali?